Kiedy stosować osocze bogatopłytkowe?

Kiedy stosować osocze bogatopłytkowe?

Wiele klinik zajmujących się na co dzień medycyną estetyczną zachęca obecnie swoich klientów do stosowania osocza bogatopłytkowego.

Zdaniem specjalistów jest to świetna alternatywa dla botoksu, szczególnie że efekty działania tego osocza robią wrażenie – nie tylko pozwalają uzyskać odpowiednio napiętą skórę, ale też nadają jej jędrność. W przeciwieństwie do botoksu, gdzie podczas zabiegu wykorzystywany jest kwas, tutaj wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe, a więc płytki krwi pobrane z organizmu.

Czym jest lifting wampirzy?

Ze względu na wykorzystanie własnej krwi, zabiegi związane z osoczem są często określane jako wampirzy lifting, co oznacza po prostu ostrzykiwanie osoczem. Jednocześnie efekty takiego zabiegu są zdaniem wielu osób bardziej naturalne niż te, które można uzyskać stosując botoks.

Osocze bogatopłytkowe

Wynika to z faktu, że mezoterapia osoczem bogatopłytkowym wykorzystuje składniki pobrane z krwi pacjenta, która następnie jest odwirowywana w specjalnym urządzeniu. Ponieważ osocze jest substancją bogatą w płytki krwi, wykorzystanie ich w medycynie estetycznej umożliwia stymulację skóry do tworzenia nowych włókien kolagenowych. Trudno więc wskazać równie bezpieczne, a przy tym naprawdę skuteczne metody medycyny estetycznej jak wspomniany lifting wampirzy. Po dodatkowe informacje na tema tego jak dokładnie wygląda mezoterapia osoczem bogatopłytkowym oraz w jaki sposób przygotować się do takiego zabiegu najlepiej jest skontaktować się z pracownikiem kliniki.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

2 thoughts on “Kiedy stosować osocze bogatopłytkowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *