Zabiegi z wykorzystaniem botoksu

Zabiegi z wykorzystaniem botoksu

Botoks jest toksyną botulinową typu A, która w niewielkich dawkach idealnie sprawdza się zarówno w dermatologii jak i medycynie estetycznej.

Nie da się bowiem zaprzeczyć, że odpowiednio wstrzyknięty botoks to najlepszy sposób na nieinwazyjne wygładzenie zmarszczek mimicznych. Dotyczy to zarówno kurzych łapek, zmarszczek pojawiających się na czole oraz lwiej zmarszczki (to ta, która znajduje się pomiędzy brwiami).

Jak działa botoks?

Wstrzyknięcie botoksu w okolice zmarszczki umożliwia zablokowanie przewodzenia impulsów nerwowych. To właśnie one wywołują skurcze mięśni, a tym samym przyczyniają się do powstawania zmarszczek. Wystarczy jednak zastosować botox, aby bezpiecznie sparaliżować mięśnie i tym samym uzyskać efekt rozluźnionej skóry. Dzięki temu zmarszczki nie ulegają dalszemu pogłębieniu. Dzięki temu, że botoks wstrzykuje się w niewielki obszar skóry, reszta mięśni funkcjonuje całkowicie normalnie.

Umożliwia to zachowanie naturalnego wyglądu. Jednocześnie ważne jest, żeby botox toksyna botulinowa była zaaplikowana przez specjalistę, który zna się na swojej pracy.

Wystarczy bowiem przejrzeć efekty pracy niektórych klinik medycyny estetycznej, aby przekonać się, że źle zaaplikowany botoks przynosi więcej szkody niż pożytku.

Najlepsze kliniki medycyny estetycznej

Zawsze jednak można umówić się na bezpieczny zabieg, dzięki któremu osiągnie się oczekiwane efekty w postaci widocznej poprawy stanu zmarszczek. Tym samym taka osoba znowu może poczuć się piękna i atrakcyjna.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

2 thoughts on “Zabiegi z wykorzystaniem botoksu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *